6 prostych kroków do Twojego poczucia bezpieczeństwa

Wstępna konsultacja

Wstępna konsultacja

Dziękujemy za kontakt! Nie ważne jak na nas trafiłeś, od tego momentu dołożymy wszelkich starań by sprostać Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Podczas krótkiej rozmowy ustalimy jak możemy Ci pomóc.

Wizja lokalna

Wizja lokalna

Aby oferta była dopasowana do specyfiki Twojego obiektu na miejscu ocenimy możliwości montażowe i wspólnie ustalimy najlepsze rozwiązania. Nasze konsultacje i wycena są zawsze bezpłatne!

Oferta

Oferta

Gdy wiemy już czego potrzebujesz i jak możemy to zrealizować, przygotujemy spersonalizowaną ofertę, z której dokładnie dowiesz się jaki sprzęt i funkcjonalności przygotowaliśmy.

Termin instalacji

Termin instalacji

Po zaakceptowaniu oferty, umówimy się na dogodny termin instalacji. Staramy się przeprowadzić instalację w ciągu 2 tygodni, jesteśmy również elastyczni i gotowi dostosować się do Twojego harmonogramu.

Instalacja

Instalacja

W profesjonalny sposób wcielimy w życie to na co wspólnie się umówiliśmy. Po montażu, dokładnie pokażemy jak obsługiwać system. Zakończymy dopiero po zaakceptowaniu instalacji.

Po instalacji

Po instalacji

Nasza współpraca nie kończy się na montażu. Pozostajemy do Twojej dyspozycji na wypadek ewentualnych zmian, serwisu czy rozbudowy systemów. Chcemy zapewnić Ci długotrwałe wsparcie i utrzymać Twoje systemy w optymalnym stanie.